Bohemia – Velim 1:1, pen. 3:2

Jako první skórovali v lázeňském městě hosté. V útočné fázi si narazili míč a Kasal uklidil balon do sítě jako zkušený matador – 0:1. Bohemia se nechtěla s tímto stavem smířit, ale hrála do plných. Velice dobře organizovaná obrana Velimi pracovala dobře. A hosté hrozili z brejků. Po jednom z nich mohli přidat druhý gól, ale jejich útočník selhal. Na druhé straně pro změnu selhal Bobek, který po faulu na Doseděla neproměnil pokutový kop.

Po přestávce Poděbrady do svého soupeře bušily. Měly ale jen dvě šance. Nakonec se jim povedlo vyrovnat, kdy propálil Svobodu Mihovský. Ovšem velimští střelci neměli svůj den. Kdyby ho totiž měli, museli by si hosté odvézt tři body. Měli další tři stoprocentní šance.

„Dva body nakonec bereme. Vzhledem k průběhu utkání i vzhledem k tomu, jaké šance náš soupeř měl," řekl po zápase asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš. „Ve druhém poločase jsme měli jasně navrch, ale bylo těžké se dostat do brankových příležitostí," dodal Dolejš.

Branky: 62. Mihovský – 14. Kasal. Rozhodčí: Martin Vlk. ŽK: 1:1. Diváci: 170. Poločas: 0:1.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Bobek, Suchánek, Tománek, Hněvsa (55. Havierník) – Rulc (55. Kubánek), Hruška (79. Kadlec), Brabec, Nedorost – Mihovský (72. Voříšek), Doseděl.