Pátek – Kostomlaty 5:1

Domácí o svém vítězství rozhodli celkem brzy. Po poločase vedli tříbrankovým rozdílem, za tyč zamířil Grospič, chladnokrevnost v zakončení prokázal Jan Fořt a třešničkou na dortu byl lob Jiráska. O vítězi pak už nebylo pochyb.

,,Dobrý soupeř na začátek přípravy, navíc přišlo hodně diváků. Výsledek není důležitý. Byly tam dobré i špatné věci. Jsem rád, že nás bylo hodně a nikdo se nezranil,” zhodnotil klání hráč Pátku Marek Paclík.

Branky Pátku: Grospič, Jan Fořt, Jirásek, Marek Paclík, Radek Bulíř. Poločas: 3:0.

TJ Pátek: Technik - Kalina (46. Bartheldy), Kohoutek, Bulíř Jaromír (46. Leština), Tomek (46. Fiedler), Chvalovský (46. Beran), Svoboda Lukáš (46. Ryšánek), Jirásek (46. Lambert), Grospič (46. Paclík), Stibor (46. Stehlík) - Fořt Jan (46. Bulíř Radek).