Podle hrajícího kouče vítězného mužstva se bude oslavovat jen výročí. Sezona prý povedená nebyla. „Jinak není co slavit. Neskončili jsme v horních patrech tabulky, jak jsme chtěli. Takže se sezonou spokojeni nejsme. Budeme tedy alespoň slavit výročí našeho klubu," řekl ihned po utkání Ivan Plecitý.

Jeho tým byl ale v závěrečném duelu sezony jasným pánem situace. „Bylo to pohodové utkání, bylo i velké horko. My jsme si alespoň dobře zahráli, dali jsme i branky. Takže z tohoto pohledu jsem spokojený," řekl lodivod milovického celku.

Městec ale odpor téměř nekladl. „Bylo vidět, že soupeř je na dvě tabulky," dodal s úsměvem milovický trenér Plecitý.

Smutek z porážky a také ze zpackané sezony zavládl v táboře Městce Králové. I když hosté už byli se svým osudem smířeni několik týdnů. „Na soupeře jsme prostě neměli," uvedl Petr Pařízek, funkcionář oddílu, který byl převlečen jako náhradník. Do hry ale nezasáhl. „Hrál jsem ve čtvrtek za gardu," smál se Pařízek.

Pak ale zvážněl a pustil se do hodnocení posledního utkání. „V tomto zápase se odrazila celá naše jarní část sezony. Nedokázali jsme zabojovat, moc jsme toho na hřišti pro záchranu neudělali," litoval bývalý útočník s čichem na góly.

V Milovicích už Městec připomínal zdecimovanou jednotku. „To už se zase ukázalo, jak mají kluci natrénováno. Bez tréninku hrát prostě nejde. A taky bez srdíčka," dodal zklamaně městecký funkcionář.