ČÁSLAV – POLABAN 1:2

Hosté domácí tým pořádně zaskočili. Sice jako první inkasovali, pak ale skóre otočili a výhru i přes velkou snahu Čáslavi uhájili.

„Utkání jsme začali vlažně a už po dvou minutách hry jsme byli potrestáni úvodní brankou. Po dvaceti minutách jsme se dostali do hry a po trestném kopu vyrovnal hlavou Kubálek. Pak jsme byli do konce prvního dějství lepším týmem a to samé se dá říct o prvních dvaceti minutách půle druhé. Po rohu jsme navíc dali druhý gól. Pak nás ale soupeř zatlačil, jeho snaha vyústila ve velký počet rohových kopů, nám se ale podařilo výsledek udržet. Naše vítězství mohlo být vyšší, ale bohužel Cerman šel třikrát sám na brankáře a nedal ani jednou. Je to pro nás velký úspěch, s výsledkem jsme spokojeni," radoval se po vítězném střetnutí starších dorostenců šéftrenér dorostu nymburského Polabanu Tomáš Šercl.

Branky: 2. Šlejmar – 24. Kubálek, 56. Němec. Poločas: 1:1.
Polaban Nymburk: Plaček – Kolbaba, Němec, Dvořák, A. Leš – Poliak (64. Sajdl), Raška, Kubálek, Holas, J. Leš (78. Levý) – Cerman (90. Polgár).

ČÁSLAV – POLABAN 4:0

„Po celý zápas byl souopeř jednoznačně lepší, přehrával nás ve všech směrech. Domácí nastříleli čtyři branky a další čtyři obrovské šance zneškodnil domácím borcům náš brankář ze žáků Kožurik," řekl Šercl.

Branky: 17. Vojtíšek, 23. Uher, 55. a 79. Semerád. Poločas: 2:0. Polaban Nymburk: Kožurik – Šťastný, Vágner, Procházka, Kvíz – Pacovský, Nechánský, Daněk (41. Peterka), Dědek, Levý – Polgár.