Vykáň – Brandýs 2:0

„Za třetí místo jsem hodně rád, ani jsem to tři kola před koncem soutěže nečekal. Ale je to super," smál se trenér vítězného mužstva Fabio Leggeri.

Jeho tým střelecky táhl Jiří Dalekorej, autor obou gólů. „Byl stoprocentní. Měl dvě šance a obě proměnil," mnul si spokojeně ruce trenér Vykáně.

Pro Brandýs je to teprve druhá porážka ze třinácti duelů. „Utkání bylo hodně dobré. Bojovalo se na obou stranách, soupeř byl asi rychlejší a bojovnější, my jsme zase byli techničtější a měli jsme lepší herní projev. Na umělce jsme hráli rychle a to na soupeře platilo. Zápas byl vyrovnaný, my jsme byli možná o malinko lepší v první půli. První šanci měl soupeř, ale nedal. A my jsme své šance proměnili. My jsme prostě dali góly, hosté nikoli. Jsme spokojeni, že jsme porazili nejlepší tým soutěže," byl nadšený trenér Leggeri.

Branky: 33. a 56. Dalekorej. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 1:5. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Čechie Vykáň: Nečas – Beneš, Lukáš, Stejskal, Říha – Koutenský (84. Reiter), Žampa (88. Voves), Dlouhý (80. Kočí), Nedvěd – Dalekorej (85. Maxhuni), Šedivý.