Ostrá – Hostouň 2:1

Ostrá opět nezaváhala. V jarní části sezony tak přišla zatím o jediný bod. A nyní už má jistotu postupu do divizní společnosti. Domácí porazili Hostouň. Mise byla splněna.

„Řekl bych to asi takhle. Udělali jsme malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro Ostrou. Je to historický postup do divize," byl po utkání pochopitelně nadšený trenér vítězného celku Jiří Kafka.

Jeho tým vedl po poločase díky brance Málka, kterou dal pět minut před odchodem do kabin. Pojistku přidal Müller. Pak sice hosté snížili, ale domácí fotbalisté jim díky své obrovské bojovnosti vyrovnat nepovolili.

„Byl to strašně bojovný zápas, bylo hodně soubojů, hlavně v prvním poločase. Naštěstí jsme dali hlavou po standardní situaci první gól. Druhý jsme přidali po přestávce po krásné akci. Soupeř se tlačil dopředu, chtěl to zvrátit, ale obrovskou bojovností jsme jim nedovolili dát víc než jeden gól. Byl to prostě hodně bojovný zápas, šlo o všechno," dodal Kafka.

Branky: 40. Málek, 55. Müller – 64. Trnka. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 3:3. Diváci: 330. Poločas: 1:0.
Sport. sdružení Ostrá: Lukeš – Kouba, Bureš, Hochmeister, Bejbl – Kamlach (78. Moudrý), Málek, Knobloch, Müller (70. Sirový) – Petlička (75. Herzán), Vobořil.