LITOL – LOVOSICE   2:1

V závěru si domácí sice situaci zkomplikovali, ale to jim už nyní vadit nemusí. Tři body jsou jejich.

V prvním poločase byli o malinko lepší domácí a měli také obrovskou příležitost. Ježek ale sám před gólmanem nedal. „To byla největší šance první půle," hlesl po zápase litolský trenér Pavel Jareš.

Litolský bombarďák ale nemusel litovat, neboť zanedlouho si udělal prostor k zakončení jeho spoluhráč Ezeala a sršni šli do vedení.

Po pauze hosté přidali, ale to jim nakonec nebylo nic platné. Měli také jednu obrovskou šanci, tu ale zmařil reflexivním zákrokem domácí brankář Rathouský. A pak se trefil Ježek a bylo téměř rozhodnuto. V závěru Lovosice přece jen snížily, když se jejich hráč trefil nechytatelně. Na konci už ale Litol vedení uhájila a mohla slavit důležité vítězství.

„Jsme samozřejmě spokojeni. Nyní už máme velkou šanci předsezonní cíl splnit," řekl kouč Jareš, jehož cílem byla záchrana v soutěži.

Branky Litole: 17. Ezeala, 76. Ježek. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:3. Diváci: 250. Poločas: 1:0.
Litol: Rathouský – Lemchi (69. Urban), Bohdan, M. Jareš, Korejza – Cáska, Ezeala, Mlčkovský, Sosnovský – Ježek, Herzán (88. Š. Jareš).

Ve středu hraje Litol dohrávku s Českým Brodem. Středočeské divizní derby začne v 17.30 hodin na trávníku litolských sršňů.