Poděbrady sice brzy prohrávaly, ale nesložily zbraně a skóre otočily. Nakonec mohly být rády za bod. „Rychle jsme dostali první branku a vypadalo to, že to bude jednoznačné utkání. Paradoxně nás ale inkasovaná branka nakopla a od té doby jsme byli aktivnější, drželi jsme míč a byli jsme o něco lepší. Hráli jsme dobrý fotbal," pochvaloval si poděbradský středopolař Jan Jirásek. „To na soupeře platilo, asi jsme byli lepší. Soupeř měl také asi tři šance a skóre mohlo být obráceně," uvedl Jirásek.

Ve druhém poločase měli navrch domácí, Bohemia hrozila hlavně z rychlých protiútoků, ale žádný z nich už nedovedla do úspěšného zakončení. „Bylo zase patrné, že když odešel útočník Voříšek, nepodrželi jsme míč vepředu a to nám uškodilo. Můžeme být rádi za remízu, tentokrát můžeme být spokojeni i s hrou. Bod zvenku se počítá," měl radost Jirásek.

O osudu utkání v Ostré rozhodla jediná branka, kterou dala Suchdol v 55. minutě. „Utkali jsme se s kvalitním mančaftem, ale zápas mohl skončit remízou. Jim se povedla jedna akce a z ní dali ten gól," ulevil si po zápase Milan Moravec, člen výboru Ostré. „Bylo to hodně bojovné utkání, hráči hodně běhali. My jsme také měli šance, ale nic jsme neproměnili. Tentokrát jsme tahali za kratší konec provazu," přiznal Moravec.