„Ten druhý gól, to byla škoda," litoval vedoucí mužstva Ostré Josef Červinka. „Na malém hřišti jsme vstoupili do zápasu aktivně, měli jsme častěji míč, ale po chybě jsme dostali gól. To domácí hráč vystihl malou domů," popisoval úvod střetnutí Červinka.

Jeho tým po přestávce snížil, ale pak přidali domácí další dva góly. „Po gólu na dva jedna jsme přestali paradoxně hrát. Domácí byli hlavně produktivnější. Každý aut a trestný kop byl na malém hřišti nebezpečný a domácí to na něm umí. V prvním poločase jsme hodně dobře kombinovali," uvedl Červinka.

Ostrá ale v zápase dvakrát nuceně střídala a stav kádru není optimální. „Citelně nám chybí Petlička. Nyní se zranili Sedlák a Kavka, v pohodě není ani Remenec. Už je nás málo. Vypadá to, že sezonu budeme jen dohrávat," dodal vedoucí mužstva.

Vzhledem ke svému postavení potřebují semičtí fotbalisté každý bod jako sůl. Doma však jenom remizovali s celkem Berouna 2:2. „Naše šance na záchranu stále žije, ale bude to těžké. Musíme vyhrávat, sbírat po bodu je málo," uvědomuje si situaci šest kol před koncem vedoucí semického týmu Miroslav Čepelka.

Jeho tým sice po poločase vedl, pak ale mířili dvakrát do černého hosté. Semice nakonec alespoň vyrovnaly. „Druhá půle začala katastrofálně. Zranil se nám Kutifel a dostali jsme gól. Ke konci jsme hráli dobře, ale nedali jsme šance. Je to ztráta," dodal vedoucí.