REJŠICE – OSTRÁ 3:2

Hosté vstoupili do utkání hodně špatně a už po třech minutách prohrávali. Postupem času se hra vyrovnala, ale Rejšice přidaly druhý gól. „To nás dostalo opět dolů," uvědomoval si vedoucí mužstva Ostré Josef Červinka.

Do druhého poločasu hosté přeskupili řady a to se vyplatilo. Nejprve snížil Málek a chvíli nato srovnal skóre Vobořil. „Domácí byli v té chvíli na ručník," glosoval vyrovnání svého mužstva Červinka.

Ostrá se hnala za vítězstvím. Ovšem nedočkala se. A nakonec přišla i o bod. Domácí podnikli ojedinělý výpad a po ruce se kopala penalta. Tu domácí proměnili a brali tři body.

Branky: Bělík 2 (2. z PK), Zikmunda – Málek, Vobořil. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 2:0.
Sport. sdružení Ostrá: Pokorný – Kouba, Hochmeister, Šulc (26. Sedlák), T. Moudrý – Málek – Nedorost, Vobořil, Sirový, Petlička – Kavka (73. P. Moudrý).