Dát tři góly v jednom zápase, to se nepoštěstí každý den. „Navíc je to můj první hattrick mezi dospělými. Já jsem sbíral góly po jednom, maximálně po dvou. Takže jsem rád, že jsem dal hattrick, jsem za něj šťastný,“ byl evidentně spokojený Michal Chramosta, kterého rozhodně nerozladilo to, že bude muset přispět do hráčské kasy. „To jsem slyšel hned po zápase. Ale kolik to konkrétně bude, to ještě nevím. Každopádně jsem s tím počítal. Důležité není, kdo ty góly dá, teď to vyšlo na mě. Hlavně že jsme získali tři body,“ culil se autor tří tref.

Chramosta proměnil jeden přímý kop, dvakrát skóroval ze značky jedenáctimetrového kopu. „Byl jsem na penaltu nominovaný a já si na ni věřím vždycky. Na konci jsem si šel pro hattrick a spoluhráči mi hned podávali míč, abych kopl i druhý pokutový kop,“ podotkl prodejce ve společnosti O2.

close Michal Chramosta info Zdroj: archiv M. Chramosty zoom_in Michal Chramosta Michal Chramosta střílí góly v dresu Ostré, jeho jmenovec Jan v nejvyšší soutěži za Jablonec. Na toto téma slýchá mladík z Čelákovic také řadu narážek. „Tohle je samozřejmé, dříve to bývalo často. A často se mě lidé ptají, zda jsme příbuzní. Ale nejsme,“ usmál se hráč Ostré. „Ale slýchám to celkem pravidelně.“

S fotbalem začínal v Unionu Čelákovice, odkud přestoupil v dorosteneckém věku právě do Ostré, kde hraje doteď. K fotbalu jej přivedl otec, který také kopanou hrával. „S tátou také jezdíme fandit na Slavii. Po něm jsem zdědil lásku k fotbalu, kterou mám pořád,“ uvedl střelec hattricku, který patří v týmu mezi ty mladší a bere si tak rady od mnohem zkušenějších borců. „Určitě to nám mladým pomáhá. Ti starší mají něco odkopáno, takže jsou jejich rady důležité. Obzvlášť v důležitých zápasech, které teď máme před sebou, abychom sbírali body a zachránili se,“ přeje si třiadvacetiletý fotbalista.

Prohlédněte si všechny tři góly Michala Chramosty

Tři góly Michala Chramosty do sítě Býchor | Video: archiv M. Chramosty

V Ostré je spokojený, žádné nabídky zatím nevyhlíží. „Žádná nabídka nepřišla. Každý hraje fotbal pro to, aby si zakopal co nejvyšší soutěž, ale máme tady dobrou partu a chceme soutěž udržet,“ plánuje si Chramosta, který prozradil, kdo je mu na hřišti i mimo něj nejbližší. „Jsou to hlavně kluci, kteří se mnohou do Ostré z Čelákovic přestoupili a které znám od mala jako jsou Dozorec nebo Kukla. A k nim se přidal Wolf. Tito kluci jsou mi nejbližší,“ dodal hráč Ostré Michal Chramosta.


Načítám tabulku ...