Přerov – Jíkev 1:2

Domácí fotbalisté prohrávali do poločasu o dvě branky. Už v 6. minutě se trefil Kobera a ve 28. minutě navýšil náskok Jíkve Kápička. Domácí dali jedinou branku v 79. minutě z pokutového kopu, kdy se trefil Palas.

Branky: 79. Palas – 6. Kobera, 28. Kápička. Rozhodčí: Křivka. ŽK: 2:4. Diváků: 100. Poločas: 0:2.

Přerov: Veselý – Červák, Čurda, Holan (60. Koštíř), Cílek – Švancara (46. Galbavý), Palas, Bulvas (85. Šťastný), Průša – Urban, Kučera.

Jíkev: Zemánek – Lebduška, Strašík, Dudek, Kubín – Kobera, Kasal, Muška, Žežulka – Kápička, Zouza (46. Aust).

Krchleby – Pátek 0:0

Diváci se gólu nedočkali. Oba týmy měly největší příležitosti v prvním dějství, ale domácí hráč mířil do břevna a hostující Zumr pálil po samostatném nájezdu do brankáře. „Měli jsme navrch, ale opět jsme neproměnili řadu šancí,“ litoval krchlebský kormidelník Luboš Zdobínský. „Domácí byli o trošku lepší, ale těch šancí taky mnoho neměli,“ oponoval Pavel Vančura, hrající kouč Pátku.

Rozhodčí: Malý. ŽK: 1:1. Diváků: 100.

Krchleby: Kovařík – Pulda, Čapek, Maruška, Soukal – Musil (60. Rys), Ditrich, Hůlka (20. Jokl), Valíček – Červinka, J. Kubík (70. P. Kubík).

Pátek: Botnari – Bureš, Zedník, Bulíř, Pinkas – Junek, Pavel Vančura (75. Drahovzal), Svoboda (60. Vyleťal), Fiala – Zumr, Martin Vančura.

Kostomlaty – Poříčany 1:1

Týmy se o body podělily. Jako první mířil do černého domácí Hanousek hlavou po rohovém kopu. Pak mohly Kostomlaty vedení pojistit, ale nedaly slibné příležitosti. Ve druhé půli se domácí soustředili na bránění nejtěsnějšího vedení, ale to se jim nakonec nepodařilo.

V 70. minutě mířil ještě poříčanský Adamovič do břevna, ale za jedenáct minut srovnal krásnou střelou z trestného kopu Soročin. Hosté pak byli i blízko vítězství, ale Prejsek trestuhodně přestřelil z malého vápna domácí bránu.

Branky: 13. Hanousek – 81. Soročin. Rozhodčí: Voborník. ŽK: 1:4. Diváků: 70. Poločas: 1:0.

Kostomlaty: Fišer – Čemus, Sporiš, Jarolím, Janata – Leden (74. Petr Dvořák), Šnajdr, Pavel Dvořák, Hanousek – Neagu, Zalabák.

Poříčany: Starý – Sýkora, Soročin, Chvojka, Steinocher (46. Weis) – Skála, Adamovič (88. Vaňhal), Vučičevič, Prejsek – Koula, Freiberg.

Polaban B – Lysá B 3:0

ukončeno v 53. minutě

Béčko Lysé přijelo do Nymburka jen se sedmi hráči. Sedm statečných odolávalo do 53. minuty. Během této doby inkasovalo tři góly a za tohoto stavu se zranil hostující Manhart. Jelikož pravidla neumožňují hru v méně než sedmi lidech, rozhodčí utkání ukončil. Do té doby byli domácí pochopitělně jednoznačně lepším celkem.

Branky: 4. Spilka, 12. Vagenknecht, 42. Kukla. Rozhodčí: Salava. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 3:0.

Polaban B: Havelka - Hájek, Šašek, Uhlíř, Babic – Poklop, Vagenknecht, Růžička, Nešpor – Kukla, Spilka.

Lysá B: P. Málek – Kadeřábek, Horčic, Klacek - J. Málek, Vrbický, Manhart.

Běrunice – Kněžice 4:0

Hosté v Běrunicích odolávali až do 43. minuty, pak dostali první branku. Po změně stran nejprve rozhodčí neuznal Kněžicícm branku a z protiútoku podruhé inkasovaly. Poté museli hosté otevřít hru a to byla voda na běrunický mlýn.

Domácí přidali ještě dvě branky. „Běrunice vyhrály zaslouženě, ale zápas ke koukání nebyl. Pomohla jim první branka,“ uvedl manažer Kněžic Tomáš Živnůstka.

Branky: 60. a 65. L. Janouch, 43. P. Fiferna, 83. R. Lehký. Rozhodčí: Jeník st. ŽK: 2:1 (P. Fiferna, R. Šafařík – Havránek). Diváků: 80. Poločas: 1:0.

Běrunice: Kropáček – Poláček, Bambas, D. Hála, Zima, P. Hála (65. Pilař), R. Šafařík (46. R. Lehký), M. Mašinda, P. Fiferna – Chrastný (55. L. Janouch), Brzák.

Kněžice: Michl – Hlaváček, Kánský (46. Adam), Tůma, Havránek – Jelínek, J. Sedláček, Novák, R. Sedláček – T. Brzák, P. Brzák.

Městec Králové – Opočnice 0:0

Utkání nemělo vítěze ani šťastného střelce. Oba celky měly několik slibných příležitostí ke vstřelení branky, ale oba brankáři míč za svá záda nepustili. „Ve druhém poločase jsme byli lepší a měli jsme více šancí,“ uvedl člen královéměsteckého týmu Miroslav Velenský. „Bezbrankovou remízu zařídili oba gólmani, ti to vychytali,“ řekl trenér Opočnice Dalibor Vaněček.

ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Městec Králové: Mojžíš – Kříž, Bíža, Konhefr, Poděbradský (85. Horák) – Pospíšil, Eliáš, Suchochleb, Hradečný – Velenský (75. Dostálek), Kafka.

Opočnice: V. Košvanec – Zvěřina, Havránek, Strejček, Konývka (60. J. Petrášek) – Dvorský, Mikšovský, Bartoníček (75. Jambor), Herčík (80. Špinka) – J. Košvanec, Mazač.

Hrubý Jeseník – Kovanice 1:2

Lídr z Kovanic vydřel výhru ve druhém poločase. Ujal se vedení díky trefě Černého, ale pak domácí srovnali. V dalších minutách hosty zachránil dvakrát gólman Mach a vítězství zařídil Kovanicím Král.

Branky: 80. Rybín – 62. Černý, 82. Král. Rozhodčí: Hlavička. ŽK: 2:1. Diváků: 120. Poločas: 0:0.

Hrubý Jeseník: Pulda – Otta, T. Hurych, Rybín, R. Stránský (70. Kurka) – Kryštof, M. Najmon, Slavík, (10. R. Hurych), P. Najmon – Král, Kunc (15. P. Stránský).

Kovanice: Mach – M. Krejčík, Šmejcký, J. Zlámaný, Vlček – Král, Černý, Kopecký, Kuchař (85. P. Krejčík), Šnídl – Kunc (70. Chmel).