LYSÁ – SOKOLEČ 2:0

Lysá do zápasu vkročila lépe a ve 20. minutě se ujala vedení. Kun samostatný nájezd jen vyrazil a David Novák dorážku umístil přesně za tyč – 1:0. Druhý zásah domácích přišel těsně před přestávkou, to Lukáš Novák namířil svojí hlavičku z rohového kopu přesně do sítě.

Lysá měla ještě v první půli další šanci, jenže trefila jen břevno. Horní tyč nastřelili i hosté, konkrétně Košický, to bylo ale od Sokolče vše. Ve druhé půli už žádná branka nepadla.

„Přijel k nám soupeř, který chtěl hrát fotbal, což nám svědčilo. Jinak to byl vyrovnaný zápas, vyrovnaný v poli, ale na šance jsme byli lepší my, dvakrát jsme šli sami na brankáře a trefili břevno," vyjmenoval ty největší vedoucích domácích Josef Červinka. „Bylo to bojovné utkání, hezké pro diváky," dodal.

Lysá dokázala Sokoleč porazit už podruhé v této sezoně. Na podzim se jim to taktéž díky vynikající první půli povedlo na jejich hřišti, kde nakonec vyhráli 3:2. „Na Sokoleč umíme," odůvodnil to Červinka.

„Domácí na nás ze začátku nastoupili a byli o trochu lepší. Ve druhé půli jsme se zlepšili a nějakých třicet minut jsme byli lepší my. Celkově to byl takový nic moc fotbal," řekl k utkání mladý obránce Sokolče Michal Kotek.

Branky: 20. D. Novák, 41. L. Novák. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 6:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0.
Slovan Lysá nad Labem: Eichler – Kadeřávek, L. Novák, Vaněk, Gregar – Šťastný, Poborský, Pavliš (66. Hodboď), Hanke (60. Jelínek) – D. Novák, Kříž (80. M. Šlingr).
SK Sokoleč: Kun – Kotek, Soukup (46. Ečer), Zemanec, Černý – L. Němec, Hruška, Košický, P. Němec – Čáp, Šťastný.

TOMÁŠ  KUBÁNEK