Semice –  Uhlířské Janovice  6:2

Utkání mělo jednoznačný průběh, Semice o svém vítězství rozhodly již v prvním poločase, kdy svému soupeři nasázely tři branky. Po změně stran ještě hosté snížili, ale Horejc čtvrtým gólem definitivně rozhodl o vítězi. Zajímavostí je, že za Semice se o šest branek podělilo šest různých střelců.

„První poločas byl z naší strany kvalitnější, ten druhý už jsme se soupeři přizpůsobili. Byli jsme ale jednoznačně kvalitnější mužstvo, režii zápasu jsme měli ve svých rukou a výsledek odpovídá tomu, co se na hřišti odehrávalo," zhodnotil utkání trenér vítězného mužstva Zdeněk Doležal.

Branky: 19. Souček, 28. Holan, 42. Janáček, 73. Horejc, 76. Koštíř, 87. Švarc – 58. Volf, 75. Strnad (z PK). Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 3:0.
Semice: Mejzr – Novák, Bošina, Jelínek, Souček – Horejc (81. Langer), Bříza, Janáček, Koštíř – Holan (66. Švarc ml.), Duchoslav (56. M. Bubeník).