Slavia Jesenice – Polaban 4:2

Hosté dali sice gól jako první, ale nakonec odjeli bez bodu. Domácí totiž poté skórovali čtyřikrát v řadě, za hosty už jen snížil Novotný.

Skóre otevřel už v 6. minutě ranou ze dvaceti metrů Mareš, ale těsně před poločasem Jesenice srovnala. „Ale domácí měli další tři loženky, při nichž se vyznamenal brankář Pulda,“ pochválil svého gólmana trenér Polabanu Milan Kormaník. Hosté z Nymburka už další šance v prvním dějství neměli.

Po změně stran šli domácí do vedení díky trefě z penalty, třetí branku dali z trestného kopu z hranice šestnáctky a pak se trefili ještě jednou. Stav jen v závěru střetnutí kosmeticky upravil hlavou Novotný.

„I ve druhém poločase měli domácí víc příležitostí, my jsme se k nim dostávali jen sporadicky,“ uvedl trenér Kormaník.

Branky Polabanu: Mareš, Novotný. Rozhodčí: Bartůšek. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 1:1.
Polaban Nymburk: Pulda – Bosák, Navrátil, Ott, Novotný – Havrda, Pěnička (46. Sporiš), Mareš, Kasák – Košvanec (65. Knytl) – Martínek (80. P. Pulda).