Asi nejatraktivnější utkání na celém orese se bude hrát zítra v 17 hodin na hřišti Polabanu Nymburk. Soupeřem Nymburka budou nedaleké Semice.

Hostující trenér Miroslav Vlk čeká vyhecovaný zápas a bude chtít Nymburku oplatit podzimní prohru 0:4 z domácího trávníku. „Bude to vyhecované utkání. Vždyť je to derby,“ myslí si Vlk. „Každopádně chceme Polabanu vrátit podzimní porážku. Ale bude to dost těžké,“ řekl kouč Semic, jehož tým je v současné době na třetím místě a může být v klidu, neboť je o postupující dvojici rozhodnuto.

„Pro nás to bude velice těžký zápas. Do konce sezony nám zbývá sehrát poslední tři zápasy a k jistotě záchrany potřebujeme získat tři body. Pokud se to nepovede, může se stát, že spadneme do I.A třídy,“ obává se trenér Nymburka Milan Kormaník, jehož tým je s devětatřiceti body na osmém místě tabulky.
Kormaník bude v utkání se Semicemi postrádat brankáře Doležala, který dostal osmou žlutou kartu a stopku na dvě utkání. „Doležal nám bude chybět, ale máme Puldu, který poctivě trénuje. Snad chytne svoji šanci za pačesy,“ věří Kormaník, který zná hru Semic. „Budeme chtít soupeře něčím překvapit, ale čím, to si nechám pro sebe,“ dodal nymburský trenér.

I v Semicích se očekává náročné utkání. Trenér Vlk se byl na soupeře podívat, když hrál v Úvalech. „Nymburk tam hrál velmi dobře a prakticky jsem nenašel žádné slabiny. Určitý obrázek ale o hře Nymburka mám,“ dodal Vlk. Zápas začne v 17 hodin.

 

poslední vzájemný zápas:

Semice – Nymburk 0:4

Branky: 6. a 48. Böhm, 28. Fořt, 55. Ott. Rozhodčí: Brejník. ČK: 48. Bosák, 60. Fořt (oba Nymburk). Poločas: 0:2.