POŘÍČANY – DL. LHOTA  3:3

Zápas odpovídal kvalitě soupeřů, hosté byli od začátku aktivnější v útočné fázi. Z počátečního zastřelování se ve 31. minutě ujali vedení. Na tuto branku dokázal v 36. minutě odpovědět domácí útočník Slavík. Když už se schylovalo k poločasové remíze, využili hosté zaváhání domácí obrany a do kabin se šlo za stavu 1:2. V úvodu druhého poločasu domácí zvýšili aktivitu a brankou Sedláčka srovnali stav utkání. V 78. minutě se hosté ujali vedení výstavní brankou z pětadvaceti metrů do šibenice. Domácí ani tato branka nezlomila a po střele Ondřeje Puka a chybě hostujícího brankáře srovnali stav zápasu na konečných 3:3.

Branky: Slavík, Sedláček, O. Puk – Krouský, Limr, Minář. Rozhodčí: Benák. ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 1:2.
SK Poříčany: Fišer – J. Puk,  Sedláček, Dvořák, O. Puk  – Šusta (80. Štefančík), Kopecký, Doubek, J. Hlavatý – Slavík (70. Touš), Fliegel (45. Holler).