DOBROVICE B – VYKÁŇ 3:9

„Obrovská spokojenost. Naše nadšení je obrovské, ještě nám to asi ani nedochází," byl po zápase nadšený manažer klubu Čechie Vykáň Václav Bryndza.
Hosté sehráli skvostný první poločas, kdy vedli pětibrankovým rozdílem. „To jsme hráli fakt perfektně, excelentně," rozplýval se nad hrou svého mužstva Bryndza.

Hosté pak nezachytili nástup do druhého poločasu, kdy dostali v rozmezí čtyř minut dvě branky. „To byla taková kaňka. Bylo to nepříjemné, ale pak jsme se hned zvedli," uvedl manažer.

Jeho tým pak stále navyšoval vedení. A ukazatel skóre se zastavil na čísle devět. To byla fantastická tečka za vítěznou sezonou. Chyběla možná jen desítka.

Hosté domácí mužstvo vůbec nešetřili, výsledkem toho je tak vysoká výhra. „Kdybych měl někoho pochválit, byl by to Vignozzi. Chytil výbornou formu. Ale výborně hráli všichni, kluci zápas odmakali," hodnotil vystoupení svého týmu manažer Čechie. „Okresní přebor pro nás byla liga, krajský přebor je už Bundesliga," neskrýval nadšení Bryndza.

A pospíchal na postupové oslavy…

Branky: Miškovský, Boško, Gába – Maxhuni 2, Vignozzi 2, Dlouhý, Dalekorej, Olmr, L. Jarolím, Šedivý. Rozhodčí: Vyhnal. ŽK: 3:0. Diváci: 150. Poločas: 0:5.
Čechie Vykáň: Kosmák – Olmr (60. Lukáš), Fülöp, Beneš, Stejskal – Kočí (60. Malý), L. Jarolím, Dlouhý (74. Kramář), Vignozzi – Maxhuni (60. Šedivý), Dalekorej.