„Opět naše klasika. Soupeř k nám přijel jen bránit v deseti lidech. Důležité by bylo, dát rychlý první gól, pak by to z nás spadlo a hrálo by se mnohem lépe. Šance jsme měli dvě, ale nedali jsme. To chce právě proměňovat," uvědomil si po utkání poděbradský kapitán Jan Jirásek.

Jeho tým je stále druhý, ale bodový náskok se hodně ztenčil. Závěr sezony slibuje pořádné drama.

Poděbrady se v utkání po přestávce zlepšily, ale na  kýženou branku nedosáhly. „První poločas jsme byli statičtí, moc jsme neběhali. Druhou půli se soupeř ještě více zatáhl, od nás už byla druhá půle lepší, začali jsme více běhat, lépe kombinovat, ale chybělo nám finále, nedokázali jsme to tam dotlačit. Jim se prakticky nepodařilo dostat se za půlku, to pouze když odkopli balon. Nemůžu říct, že bychom byli úplně bezzubí, jednoduše řečeno jsme to tam nedotlačili. Hosty navíc dvakrát zachránilo břevno," kroutil nevěřícně hlavou Jirásek.

Semice sice dva góly daly, ale pak si je nechaly také dát. „Jsem zklamaný. Ale nedá se nic dělat. Neudrželi jsme vyhraný zápas," smutnil po zápase kouč semické družiny Zdeněk Doležal.

Domácí předvedli výborný první poločas, kdy dali dvě branky a ještě předtím měli dvě velké šance. „Holan zakončil samostatný nájezd vedle a Duchoslav trefil břevno," popsal tutovky Doležal. „Za stavu dva nula to vypadalo dobře, zdálo se, že si dojdeme pro tři body. Pak jsme ale dostali první branku a než jsme se otřepali, bylo srovnáno," dodal semický kormidelník.