Tři zápasy, kdy Ostrá venku prohrála, jsou zapomenuty. „Nějakou dobu se nám nedařilo, venku jsme prohrávali. Asi jsme přestali více sprintovat při trénincích a začali jsme hrát více nějaké hry s míčem a asi to bylo znát," usmíval po vítězném utkání útočník hostí Roman Herzán.

Ten se v zápase jednou trefil, když vyrovnal na jedna jedna. Potvrdil tak svoji střeleckou formu na jaře, kdy dal v šesti zápasech čtyři góly. „Mohlo by to být ještě lepší," utrousil kanonýr.

V první půli hosté jasně dominovali, ve druhém byli o něco lepší domácí. „První poločas jsme jasně ovládli, měli jsme hafo šancí. Ale po změně stran se nám nic nedařilo, pořádně jsme si nenahráli a nedostali jsme se do šance," dodal Herzán.

Jasno měl také trenér vítězů. „V první půli jsme hráli jako Dortmund v dobách největší slávy a ve druhém to bylo už jako klasická Mladá Boleslav," smál se Jiří Kafka.

Branky: 1. Vocel – 15. Herzán, 27. Petlička, 90. Kubec. Poločas: 1:2. ČK: 74. Vobořil (Ostrá). Ostrá: Keller – Poběrežský, Bureš, Hochmeister, Bejbl – Petlička (90. Bezděk), Moudrý (65. Dejl), Mařík (82. Hudec), Müller (68. Řezníček) – Vobořil, Herzán (77. Kubec).