Vítězství v anketě funkcionáře samozřejmě potěšilo. „No to je úžasné,“ smál se kouč Sokolče Stanislav Košek. „Pochopitelně každý tým si většinou myslí, že jeho trávník je ten nejlepší,“ říká Košek. „U nás se to určitě za poslední dobu zlepšilo. Na takovém trávníku se pak dobře hraje a přispívá to k herní pohodě,“ myslí si sokolečský trenér. A kdo se v Sokolči o trávník stará? „Pan Pokorný a pan Provazník. Věnují se tomu s maximální péčí,“ prozradil manažer klubu Roman Melezínek.

Druhý v pořadí skončil nymburský Polaban, který se může pochlubit automatickým zavlažováním. „V poslední době se to dost zlepšilo. Chválili to i naši soupeři,“ řekl Karel Kovacs, jenž se o nymburský trávník donedávna staral. Třetí byly Čelákovice. „Trávník na Unionu je velice kvalitní. Nechci nikoho schazovat, ale náš trávník si pochvalovaly i ligové týmy, které u nás hrály. Řekl bych, že u nás je trávník opravdu velmi kvalitní. Ať se ze Sokolče přijedou podívat na pořádný trávník,“ usmíval se sekretář Čelákovic Milan Šikl.

Pořadí ankety o nejlepší trávník

1. Sokoleč (60 hlasů), 2. Polaban Nymburk (53), 3. Čelákovice (43), 4. Semice (30), 5. Loučeň (24), 6. Litol (21), 7. Poděbrady (16), 8. Sadská (9), 9. Lysá (8), 10. Rožďalovice (6), 11. Ostrá (1).

Do nabídky byly zařazeny pouze týmy hrající krajské soutěže. V diskuzi jste ale hlasovali také pro Městec Králové Slovan Poděbrady, Milovice, AFK Nymburk, Stratov, Mcely, Křinec.