Nejlepším hráčem 17. kola 1. MLMF byl vyhlášen Petr Matějka z Deportiva, hráčem 21. kola 2. ligy pak Julius Horváth z týmu JH Sparťáci.

Deportivo – Los Millonar. 2:1 (1:0)
Nejhezčí zápas kola. Deportivo z úvodního tlaku dokázalo vstřelit úvodní branku, ale poté se hra vyrovnala a hosté sahali minimálně po bodu.  Deportivo ale nejtěsnější vítězství  uhájilo.
Branky: Matějka, Kučera – Vrchota. Nejlepší hráči: Matějka – Buka.

AC Dřeváci – TJ Exit84 2:2 (2:1)
Záchranářský duel začal lépe pro domácí, když se dostali do dvoubrankového vedení. Hosté ale zvýšenou snahou dokázali skóre srovnat. V závěru mohly oba týmy strhnout vítězství na svou stranu, šance ale neproměnily.
Branky: Soukal, Řezníček – Staerz, Melichar. Nejlepší hráči: Řezníček – Jokl.

Rafani – Pardálové 0:3 (0:1)
Rafani nedokázali bodovat ani v pátém jarním zápase, když tentokrát podlehli Pardálům. Ti byli v zápase lepším týmem a na rozdíl od svého soupeře dokázali vypracované šance proměnit.
Branky: Tolma 2, Doubek. Nejlepší hráči: L. Novák – Tolma.

Los G. Rojo – Immortals 1:6 (0:2)
Hosté se díky lepší kombinační hře dostali již v prvním poločase do vedení, které v poločase druhém, i díky chybám domácí obrany,  ještě navýšili. Na jaře tak zůstávají stoprocentní.
Branky: A. Golovko – Ježek 2, Neuhasel 2, Škuthan 2. Nejlepší hráči: Jokl – Ježek.

Repr. MLMF – El Niňo 4:2 (2:1)
Zápas měl být jasnou záležitostí pro domácí tým, ta se ale nekonala a domácí se na své vítězství nadřeli víc než předpokládali. Houževnatého soupeře porazili až dvěma góly v závěru utkání.  Branky: Matějka 3, Koštíř – Slávik, Slivka.

Notorlet Lázně – B. balet 0:5 (0:2)
Bílý balet z posledních osmi zápasů prohrál jen jednou a i v tomto zápase byl lepším týmem.  Svého soupeře do hry moc nepouštěl.
Branky: Zuna 2, Bohdan 2, Chupík. Nejlepší hráči: Málek – Bohdan.

Pořadí: 1. Deportivo 49 bodů, 2. Repr. MLMF 41, 3. Torcida 41, 4. Pardálové 30, 5. Los Millonarios 30, 6. Bílý balet 25, 7. Immortals 25, 8. Notorlet lázně 23, 9. Los Gallos Rojo 19, 10. Rafani 18, 11. Exit84 15, 12. El Niňo 15, 13. Dřeváci 8, 14. J-elita 7.

2. liga: Starobrno – The Gunners Benátky 1:3, Kanóni – U Farkačů 2:1, Stará garda – Sexy Bad Boys 1:6, Topolka – Red Eagles 0:5, Sparťáci – Charisma  5:1, Balonka – Black Panthers 4:6 (0:3).

Pořadí v čele: 1. Sparťáci 59 bodů, 2. Sexy Bad Boys 53, 3. Red Eagles 47, 4. Kanóni 36, 5. Starobrno 36.