Semice – Brandýs/Boleslav B 2:2

První gól vstřelili hosté, ale Semice si do poločasu také dokázaly vytvořit tři slibné šance. Nedaly všakani jednu, a tak hosté vedli v poločase nejtěsnějším rozdílem.

Jenže po změně stran bylo pro domácí ještě hůře, to zvýšil vedení Přibyl. Ale domácí nesložili zbraně a nejdříve po skvělé individuální akci snížil Mikluščák a dvě minuty před koncem si hosté po centru Kupky srazili balón do vlastní sítě, a přišli tak o nadějné vedení.

„Na to, že soupeř se krčil na posledním místě tabulky, tak nehrál špatně. I když to bylo možná také zapříčiněné tím, že tentokrát jsme my nepodali přesvědčivý výkon. Po prohraném prvním poločase jsme šli do poločasu druhého s cílem vyrovnat, ale dostali jsme druhý gól. Ke konci jsme ještě zabojovali a z takového jakého si tlaku snížili a nakonec ještě s přispěním hostujících obránců vyrovnali. Je to asi spravedlivý bod, i když hosté byli možná o vous lepší, ale jinak podle průběhu u nás panuje spokojenost s bodem,“ řekl o utkání funkcionářSemic MiroslavČepelka.

Branky:
76. Mikluščák, 88. vlastní – 16. Vodák, 63. Přibyl. Rozhodčí: Zikmunda. ŽK: 0:1. ČK:0:1 (89. Poledník-Brandýs). Diváci: 180. Poločas: 0:1. Semice: Zemánek – Novák (23. Kupka), Bříza, Jelínek, J. Novotný – Neuhausel (70. F. Novotný), Švarc, Hromadník, Mikluščák – Koštíř, Bubeník.

Tomáš Kubánek