Semice – Zeleneč 2:4

Jako první otevřeli účet zápasu domácí, nařízenou penaltu proměnil kanonýr Koštíř, ale za pár okamžiků bylo srovnáno. Ale poté i Semice našly odpověď, vedení na semickou stranu strhl Bříza – 2:1. To byl i poločasový výsledek.

Poté následoval festival neproměněných stoprocentních semických šancí, což se ukázalo osudným pro další vývoj střetnutí. Hosté byli v tu chvíli zralí na ručník, jenomže povedla se jim jedna akce, která znamenala vyrovnání a rázem bylo vše jinak. Hosté se vzchopili a dokázali zcela otočit vývoj, zatímco Semice už nedokázaly udeřit.

„Toto utkání pro nás bylo velice smolné, my jsme nedokázali proměnit snad sedm nebo osm opravdu stoprocentních šancí. Celkově jsme byli určitě lepší, herně jsme je přehrávali, oni hlavně ze začátku druhého poločasu se dostali snad třikrát na naší polovinu. Jenomže pak se jim podařilo vyrovnat a tím se to zlomilo. Na jejich vítězství se podílel hlavně jeden střídající hráč, který dva góly dal a na jeden nahrál. Určitě jsme si nezasloužili prohrát,“ komentoval sekácký Martin Janáček.

Branky Semic: 20. Koštíř z PK, 35. Bříza. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 2:2. Diváci: 180. Poločas: 2:1. Semice: Zemánek – Jelínek, Hromadník, Novotný, Novák – Kapička (75. Bubeník), Semecký (46. Janáček), Švarc, Neuhausel – Koštíř, Bříza.

Tomáš Kubánek