Sadská – Velim B 0:3

„Šancí jsme ani moc neměli. Soupeř byl lepší,“ popsal stručně, jak vypadal sobotní zápas Sadské proti lídrovi tabulky kouč Sadské Josef Král.

Jeho svěřenci brzy dostali branku. Sami pak promarnili šanci, a jak se říká, nedáš, dostaneš. Hosté zvýšili ještě do poločasu na 2:0. „Uklidnili se a hráli si svou hru. My už jsme se ve druhém poločase k ničemu nedostali,“ přiznal Král.

Hosté ve druhé pětačtyřicetiminutovce přidali ještě další trefu a z hřiště předposlední Sadské si odvezli povinnou a jasnouvýhru.

„Náš výkon byl odpovídající sestavě. Hráli jsme v dost improvizovaném složení, protože nám chybělo dost hráčů,“ doplnil ještě ke svému komentáři lodivod Sadské Král.

Rozhodčí: Michal. ŽK: 2:2. ČK: 1 (70. Hnízdo):1 (70.). Poločas: 0:2. Diváků: 60. Sadská: Šaroch – Kříž (60. Pajkrt), Jirásek, Káninský, Rozsíval – Čapek, Plot, Nedbal, Hnízdo – Král (70. Vojáček), Štácha.