Rožďalovice – Libodřice 2:2

„Určitě jsme bod ztratili. Měli jsme vyhrát,“ bylo po utkání líto rožďalovickému trenérovi Švábenskému. Jeho svěřenci ačkoliv v utkání trefili tři tyčky, tak prohrávali už 0:2. A bod za remízu dotahovali až ve druhé půli.

Libodřičtí začali velmi aktivně. Ve dvanácté minutě tedy neproměnili pokutový kop, ale minutu na to už se radovat mohli. Ve skrumáži seujala střela odražená od tyčky do brány.

Na druhé straně naopak minutu na to Valeš nastřelil tyč. „A i další šance jsme neproměnili. Měli jsme jich hodně a prohospodařili jsme je,“ vyprávěl kouč domácích Milan Švábenský. „Ve druhé půlce už jsme byli jasně lepší a hrálo se skoro pořád jen na libodřické půlce a hosté hrozili jen z protiútoků,“ pokračoval rožďalovický kouč s tím, že tedy jeden protiútok hostům vyšel.

To už Libodřice vedly 2:0. Ale byli to domácí, komu patřil trávník a nakonec se jim to podařilo vyčíslit i gólově. Během sedmi minut zúročili dva rohové kopy. Nejprve snižoval hlavou Pavel, pak ho napodobil stejnou akcí Ott.

„Hojsák pak ještě nastřelil spojnici, Valeš další tyč. Zkrátka měli jsme víc ze hry. Hosté v posledních patnácti minutách už jen šlapali vodu,“ litoval Švábenský, že na třetí branku jeho tým už nedosáhl.

„Po dvou porážkách jsme potřebovali vyhrát. Budeme muset body urvat někde jinde,“ doplnil velitel domácí střídačky s tím, že zatímco pro jeho svěřence to byla v sobotu ztráta, Libodřice určitě bod získaly.

Branky: 68. Pavel, 75. Ott. Rozhodčí: Chrastina. ŽK: 3:3. Poločas: 0:1. Diváků: 120. Rožďalovice: Hampl – Veselý (60. Kubín), Sporiš, Pavel, Blažek – Chlomek, Hojsák, Valeš, Táborský – Ott, Mašinda (86. Kulytschok).