Rožďalovice – Tuchoraz 2:3

„Hrál jsem fotbal třicet let a tohle jsem ještě nezažil,“ kroutil po zápase hlavou kouč domácího celku Josef Beneš. „My jsme sice do utkání nastoupili špatně, dostali jsme branku už v páté minutě a sami jsme se v první půli do šance nedostali, ve druhém poločase jsme se ale zlepšili, dostávali jsme se do šancí, ale co předváděli rozhodčí, to jsem ještě neviděl,“ rozčiloval se.

„Pískali ofsajdy, které nebyly. Vůbec k ničemu nás nepustili. Mám sto chutí skončit s fotbalem. Kluci po utkání seděli v kabině a nechápali, co se to na trávníku dělo. Výkony rozhodčích nekomentuji, ale tentokrát si to nemůžu odpustit. Jestli tímto směrem půjde český fotbal dál, tak ho zvláště na takovéto výkonnostní úrovni nemá smysl vůbec hrát,“ komentoval duel domácí lodivod Beneš.

Jeho svěřenci v pětapadesáté minutě prohrávali 0:2, pak zásluhou Mašindy a Sporiše během pěti minut vyrovnali, ale v laufu je sudí zabrzdil a brankou ze čtyřiaosmdesáté minuty prohráli.

Branky: 66. Mašinda, 72. Sporiš. Rozhodčí: Chrudimský – Vyhnal, Boček. ŽK: 7:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1.
Rožďalovice: Hampl – Veselý, Valeš, Pavel, Blažek – Chlomek (46. Sporiš), Hojsák, Havlík, Hoffmann (60. Najmon) – Ott, Mašinda.