Třebovle – Poříčany 1:1

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Domácí si vytvořili pouze jedinou šanci, ze které mohli skórovat. Hosté ale pozorně bránili, a tak skončil první poločas bez branek.

Do druhé půli vstoupili lépe domácí, vytvářeli si brankové příležitosti, ale hosty držel výborně chytající Hanuš. Až v šedesáté páté minutě sklapla klec. Domácí se prosadili po standardní situaci a šli do vedení.

Poříčany se pak snažily o vyrovnání, a to se jim nakonec podařilo.V osmdesáté minutě se z pětatřiceti metrů trefil kapitán Touš.

V závěru měli domácí ještě dvě příležitosti, ale výsledek už se neměnil. Poříčany z Třebovle odvezly bod za remízu 1:1.

„První poločas jsme hráli to, co jsme si řekli, a tedy nepouštěli jsme domácí do zakončení a pozorně bránili na vlastní polovině. Ve druhém poločase byli domácí lepší, ale nás podržel brankář Hanuš. Díky nádherné brance Touše vezeme z Třebovle bod, který je pro nás vzhledem k vývoji utkání cenný,“ řekl k utkání trenér Poříčan Václav Kupr.

Branka: 80. Touš. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Poříčany: Hanuš -Freund, Sedláček, Touš, Holler - Minarčík, Košický, Koula, J. Puk - Kasal, O. Puk.