Tupadly – Poříčany 4:2

Domácí do utkání vstoupili lépe a už ve 4. minutě otevřeli po nedorozumění hostující obrany skóre. Hosté poté začali domácí přehrávat a po střele Ondřeje Puka stav utkání vyrovnali.

Nástup do druhého poločasu opět Poříčany nezachytily a ve 46. minutě prohrávaly 1:2. Po individuální akci Martina Puka pak ještě dokázaly zachytit stav a vyrovnat na 2:2. Ale to bylo vše. Následně tedy fotbalisté Poříčan měli příležitosti, aby strhli vedení na svou stranu, ale po nepochopitelném faulu Freunda zahrávali domácí pokutový kop a šli po třetí v zápase do vedení. Na tento vývoj už hosté nedokázali zareagovat a v závěru obdrželi ještě jednu branku.

„Utkání jsme měli dobře rozehrané, ale bohužel se nedokážeme soustředit na začátky zápasu. Dostat góly ve 4. a 46. minutě a pokaždé dotahovat skóre bere hodně sil. Utkání jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností a přístupem k zápasu. Někteří naši hráči by se měli nad sebou hluboce zamyslet a především předzápasové soustředění by mělo probíhat jinak než před tímto utkáním,“ řekl k utkání trenér Václav Kupr

Branky: 30. O. Puk, 51. M. Puk. Rozhodčí: Šípek. ŽK: 0:2. Poločas: 1:1. Diváci: 60. Poříčany: Hanuš – O. Puk, Marušák, Sedláček, Freund – Holler (46. Prejsek), J. Puk, Minarčík Hlavatý – M. Puk, Koula.