Nové Dvory – Polaban B 2:2

Až v devadesáté minutě zachraňovali bod fotbalisté béčka Polabanu. Po rohovém kopu na 2:2 hlavou srovnával útočník Kukla. A jeho gól byl doslova vymodlený.

Polabanu B se totiž v Nových Dvorech nedařilo. „V prvním poločase jsme se přizpůsobili hře domácích. To nebyl fotbal I. B třídy, ale krajského přeboru. Trenér pak mužstvu o poločase v kabině promluvil do duše a v druhé půlce to bylo znát,“ řekl k utkání vedoucí Polabanu B Karel Kovacs.

Ve druhém poločase Nymburští přidali na tempu, rozehráli se a domácí měli co dělat. V sedmdesáté druhé přišlo vyrovnaný z nohy Havlíka, který střelou z patnácti metrů zaskočil domácího gólmana.

Rezerva Polabanu pak měla na mušce další góly, ale namísto radosti, přišla chyba a byl z toho gól Nových Dvorů. „Ve druhé půli se jednou domácí dostali za půlku a dali z toho gól,“ bylo líto nymburskému vedoucímu mužstva, který ale zároveň uznal, že jeho tým zkrátka chyboval.

Jak už ale bylo předesláno, Polaban B dokázal v poslední minutě základní hrací doby vyrovnat, a z Nových Dvorů si tak odvezl alespoň bod. „Za výkon ve druhé půli jsme měli vyhrát. Ale chybu jsme holt udělali a v prvním poločase jsme hráli špatně,“ okomentoval na závěr Kovacs.

Branky: 72. Havlík, 90. Kukla. Rozhodčí: Baroch. ŽK: 3:2. Poločas: 1:0. Diváků: 60. Polaban B: Pulda – M. Novotný, J. Grešula, Kubálek, Hájek – Babic, Hospodka (89. P. Grešula), Kudrna, Havlík – Kukla, Riesz.