Polaban B – Sokoleč 2:8

Už ve třetí minutě dostal hosty do vedení Čáp, jenomže během deseti minut vedli domácí. Nejprve vyrovnal z trestného kopu Kukla a poté otočil stav Hovorka. Zanedlouho měli domácí možnost na vstřelení třetí branky, ale samostatný nájezd neproměnili a hosté vzápětí vyrovnali. To byl asi zlomový okamžik zápasu, jelikož poté už nadvládu nad trávníkem převzala Sokoleč a nastřílela dalších šest branek.

„Začali jsme špatně, brzy jsme prohrávali, ale otočili jsme to a mohli jsme přidat další branku. Tu jsme ale nedali a od té doby už byl soupeř jasně lepší, jasně nás přehrál a zaslouženě zvítězil,“ sportovně uznal vedoucí domácích Karel Kovacs.

„Polaban s námi hrál tak do třicáté minuty vyrovnanou partii, poté už jsme ale byli jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězili,“ radoval se z výhry záložník hostujícího družstva Štefan Košický.

Branky: 9. Kukla, 12. Hovorka – 3. a 86. Čáp, 34., 37. a 66. Šťastný, 26., 47. a 77. Novotný. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 2:4. Polaban B: Pulda – Hospodka (46. Poklop), Grešula, Kubálek (46. Grospič), Nedorost – Růžička, Čejka, Vagenknecht, Jech (73. Havlík) – Kukla, Hovorka. Sokoleč: Podrázský – Černý, Martínek, Hruška, Plaček – Košický, Šťastný, Vodvářka (25. P. Němec), L. Němec (60. Chvalovský) – Čáp, Novotný.

Tomáš Kubánek