Polaban – Pšovka Mělník 3:0

Polaban splnil roli jasného favorita a poradili se svým soupeřem, kterému nasázel tři branky. První šanci si připravil Kalina, ale samostatný únik neproměnil. Po půlhodině hry už se domácí radovali a to hned dvakrát. Nejdříve vstřelil, jak se později ukázalo, vítěznou branku Holan a zanedlouho zvyšoval Bobek.

Druhý poločas už Polaban jasně dominoval, soupeře do ničeho nepouštěl a sám si dokázal vytvářet šance, ale proměnit dokázali jen jedinou, a tak se mohli radovat z tříbrankového vítězství.

"Tento zápas byl podle předpokladů. Soupeř se snažil hrát na brejky a nakopávat dlouhé míče na kvalitního útočníka, kterého mají. My jsme byli první poločas slabší, nedostávali jsme se do šancí, kromě Kaliny, který proti brankářovi hostí neuspěl. Až poté jsme dali dva slepené góly, které rozhodly. Druhý poločas už jsme se výrazně zlepšili, dařilo se nám dostávat se do šancí a vstřelili jsme třetí branku. Soupeř i přesto, že je na úplném chvostu tabulky, vůbec nepůsobil odevzdaným dojmem," komentoval nymburský Lukáš Vlk.

Branky: 32. Holan, 37. Bobek, 76. Ott. Rozhodčí: Hron. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Polaban: Doležal – Bobek, Farkaš, Ott, Bláha (72. Nedorost) – Kulhánek, Růžička, Čejka (60. Jech), Kalina – Holan, Mareš (72. Čerych).

Tomáš Kubánek