Polaban Nymburk – Červené Pečky 3:3

Utkání měli rozjeté jedna báseň, ale nakonec dotahovali remízu v posledních minutách zápasu. Fotbalisté Nymburka ještě v sedmdesáté minutě vedli 2:0. Havlík proměnil penaltu, Bobek přímý kop. A mohlo to být ještě víc, jenže další nařízenou penaltu nedokázal v gól přetavit Pěnička. I tak ale dobrá hra a dvougólový náskok.

No jo, to by ale nesměly přijít minely na konci zápasu. Červené Pečky neváhaly zaváhání Nymburka využít a během patnácti minut třemi góly otočily. Výhru však nakonec neudržely. Po individuální akci se v samotném závěru prosadil Pěnička a srovnal na konečných 3:3.

„Nakonec jsme srovnali, což bylo super, ale branky jsme soupeři doslova darovali, takže bylo škoda, že jsme o vedení vůbec přišli. To bych hráčům určitě vytkl. Jinak ale chválím dobrý a zodpovědný výkon z prvních sedmdesáti minut,“ komentoval zápas trenér Nymburka Lukáš Vlk s tím, že v brance dostal příležitost šestnáctiletý dorostence Děděk. „Představil se v dobrém světle, i když se jedné chyby nevyvaroval,“ řekl na jeho adresu ještě kouč Vlk.

Branky: 35. Havlík (z PK), 65. Bobek, 85. Pěnička. Poločas: 1:0. Diváků: 20. Polaban: Dědek – Bobek, Pěnička, Farka, Novotný – Havlík, Růžička, Čejka, Kalina – Holan, Ryšánek. Střídali: 46. Bláha, Nedorost, Mareš.