Poděbrady – Uhlířské Janovice 8:0

Poděbrady i bez potrestaného Brtka, který si už do konce sezóny nezahraje, dokázaly zvítězit. A to ve velkém stylu, svému soupeři nasázely osm branek.

Střelcem zápasu se stal domácí ostrostřelec Jan Fořt, který se trefil pětkrát.

První poločas, kdy hosté s domácími fotbalisty ještě vcelku dokázali držet krok, skončil dvoubrankovým rozdílem pro Poděbrady. Jenomže ve druhém poločase domácí předvedli několik pohledných kombinačních akcí a nasázeli soupeři dalších branek, nutno dodat, že soupeř jim to po třetí brance velmi usnadnil.

Branky: 20., 58., 65., 80. a 85. Jan Fořt, 35. Voříšek, 74. Poděbradský, 87. Mojžíš. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Poděbrady: Václavík – Billý, Suchánek, Kohoutek, Voříšek – Novák (70. Mojžíš), Rulc, Sabo (55. Jiří Fořt), Poděbradský – Jan Fořt, Jirásek (75. Týma)