Poděbrady – Bakov 1:0

Velmi nudné utkání s minimem šancí rozhodl už v páté minutě nechytatelnou střelou z přímého kopu Aleš Sabo. Jeho projektil skončil v šibenici hostující branky. Zbytek prvního dějství se odehrával spíše uprostřed pole, a tak už žádná branka nepadla.

Druhý poločas pokračoval v nastoleném trendu. Hosté spíše bránili a snažili se hrát na brejky, ale pozorná domácí obrana jim toho moc nedovolila. Jenže ani Poděbrady se nedokázaly díky špatné kombinaci prosadit, a proto zápas skončil jednogólovým vítězstvím Poděbrad.

„Toto pro nás bylo opravdu utrpěné vítězství, jediný světlý moment z dnešního zápasu byla nádherná branka Saba a díky tomu získané tři body. Byl to náš nejhorší jarní zápas. Soupeř přijel bránit a hrát na brejky, což také praktikovali a vycházelo jim to. V poli byli lepší jak my, nám nešla kombinace, vůbec nic. Ale na rozdíl od hostů jsme si vypracovali nějaké šance, oni neměli žádnou,“ komentoval duel poděbradský Jan Jirásek.

Branky: 5. Sabo. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Poděbrady: Václavík – Mojžíš, Kohoutek, Suchánek, Voříšek – Novák (75. Jun), Rulc, Sabo (80. Kasák), Poděbradský (70. Týma) – Jirásek, Fořt.

Tomáš Kubánek