Jirny B – Ostrá 2:1

„Byl to celkem vyrovnaný zápas. Bod bychom brali. Ale bohužel,“ smutnil po utkání hrající trenér Ostré Jiří Dozorec.

Jeho tým v poměrně vyrovnaném utkání musel tedy dotahovat vedoucí branku rezervy Jirn. Ale to se podařilo. Útočník Müller na začátku druhého poločasu po úniku v sólo akci vyrovnal na 1:1. A už se zdálo, že tak výsledek zůstane až do konce.

Jenže, přišla chyba v rozehrávce Ostré, a ta stála hosty bod. „Prohra nás určitě mrzí. Přijít o remízu deset minut před koncem a ještě znovu po vlastní chybě, to mrzí hodně,“ komentoval výsledek po utkání středopolař Dozorec.

Branka: 50. Müller. Poločas: 1:0. Diváků: 60. Ostrá: Heimrath – Jíša, Kotrba, Margolius, Kapic – Pačesný, Polák, Dozorec, Uher (55. Effenberger) – Müller, Šlambor.