Nymburk – Sedlčany 0:3

„Nic moc jsme si během zápasu nevytvořili. Měli jsme nějaké rohové kopy, nějaké trestné kopy, ale nic nebylo na gól. Ani v prvním, ani ve druhém poločase,“ popisoval zápas střední záložník Nymburka František Farkaš.

Jeho tým tak jen koukal, jak se prosazoval soupeř. A ten se dokázal prosadit hned třikrát. V první půli se hosté radovali po kombinaci. Po výměně stran se po rohovém kopu hlavičkou trefil přes celou bránu nejvyšší hráč Sedlčan. A do třetice se hosté prosadili znovu ve vápně. Po chybě a zmatku domácích v obraně zůstala pro sedlčanského hráče otevřená celá brána. To by byl hřích takovou příležitostí pohrdnout.

Sečteno, podtrženo. Další bodová ztráta Nymburka. Ten na konci tabulky potřebuje v souboji o záchranu v soutěži body doslova jak sůl.

Rozhodčí: Švagr. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Nymburk: Skuhravý – Bobek, Ott, Horňák, Karkoš – Martinec, Farkaš (75. Ryšánek), J. Jech, Nedorost (65. Mareš) – Mikluščák, Plot.