Milovice – Kosořice 4:2

Fotbalisté Milovic v sobotu prohrávali už 0:2, a to po vlastních hrubkách. Už to nevypadalo, že generálka na první jarní kolo vyjde. Jenže Kosořice ve druhé půli odpadly, a to byl čas právě pro domácí fotbalisty.

Třemi góly otočili průběh utkání a vyhráli 4:2. Hned třikrát se ujal centr ze strany. Na poprvé ho hlavou do sítě usměrnil Miller, pak se něco podobného povedlo i Novákovi. Centr dokázalv branku přetavit i Jareš. Rožánek k tomu přidal trefu z dálky a nebylo co řešit.

„V prvních deseti minutách jsme byli lepší. Pak ale soupeř potrestal naši chybu, ujal se vedení a dokonce jej navýšil. A to po další naší chybě,“ komentoval sobotní zápas trenér Milovic Ivan Plecitý a to s úsměvem na tváři, protože věděl, že jeho tým nakonec vyhrál. „Soupeř ve druhé půlce fyzicky odpadl a my byli jasně lepší,“ doplnil ještě.

Pro Milovice to byl poslední přípravný zápas před startem jarní části sezony. „Už se na první mistrák těšíme a doufejme, že se nám bude dařit. Věříme si, že ano,“ hlásí sebevědomě Plecitý.

Branky: Müller, Jareš, Rožánek, Novák. Poločas: 1:2. ČK: 1:0. Diváků: 20. Milovice – Fišer – Novák, Zikmund, Rožánek, Růžička – Jareš, Petráš, Magda, Beneše – Müller, Jánský. Střídali: Plecitý, Zoubek.