Městec Králové – Ostrá 5:2

A ty si nakonec připsali domácí. Do vedení šli už v prvním poločase, tedy nutno dodat, že i zásluhou vlastního gólu hostů. Ale i to se počítá.

Ve druhém poločase pak do svatyně Ostré přidali svěřenci kouče Eliáše další tři míče a bylo vymalováno. Domácí potěšili diváky pěti góly a brali první body podzimu. A zejména pak poslední gól fanoušci odměnili potleskem. To se Langr po dvou narážečkách dostal až k centru do vápna, kde osamocený Velenský zakončoval do prázdné kasy.

Ostrá naopak spálila, co se dalo a domů odjela poražena.

„Bohužel se opakoval scénář z minulého týdne. Taky jsme 1:0 vedli, ale pak jsme si dali dva góly sami a do kabin už jsme šli jako prohrávající mužstvo. Městec byl v koncovce důraznější a vyhrál zaslouženě,“ sportovně po utkání uznal hrající trenér Ostré Jiří Dozorec, který se v utkání zapsal do střelecké listiny, a to hned dvakrát.

„Za celý zápas jsme si zasloužili vyhrát. Byli jsme aktivnější, více na míči. Jsem rád, že se kluci po prvním utkání v Sadské oklepali a přesvědčili se, že jsme tuto soutěž schopní hrát. Když budeme podávat tak kvalitní výkon jako proti Ostré, tak ještě určitě nějaké body uděláme,“ řekl k prvnímu vítěznému utkání v I. B třídě trenér Městce Králové Zbyněk Eliáš.

Branky: 31. Velenský, 37. vlastní, 52. Votava, 65. Hradečný, 80. Velenský – 25. a 80. Dozorec. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 2:1. Diváci: 250. Městec Králové: Kloz – Poděbradský, M. Hradečný, Krejčí, Kafka – Tůma (55. Langr), Rusín (75. Rybář), Suchochleb, Kvasnička – Votava (60. Hejduk), Velenský. Ostrá: Pokorný – Čáp, Střecha, M. Kostenko, Slavík (60. Verner) – Hradecký, Cabrnoch, Jíša, Uher (75. Vavřík) – Dozorec, Bartolšic (46. Šambor).