Jirny B – Lysá 2:3

A i po tomto utkání se mohou chlubit neporazitelností. Dalo jim to tedy více práce než před týdnem na domácím trávníku, ale podařilo se.

První vyrovnaný poločas přinesl po brance na každé straně. Skóre utkání tedy otevřeli po brejku domácí, ale hosté zlepšili oproti úvodu utkání kombinaci a ještě před poločasem dokázali vyrovnat.

„Do druhé půle jsme vyměnili dva hráče. Posílili jsme ofenzivu a hned ve čtyřicáté sedmé minutě se nám podařilo skórovat. Kříž unikl a balon poslal na velké vápno, kde byl sám Poborský. A neváhal,“ popsal moment, kdy šla Lysá do vedení její vedoucí Josef Červinka.

Od té doby měli hosté převahu a taky dost šancí. Ujala se už ale jen jedna. Nicméně to stačilo. Do střelecké listiny se podruhé zapsal útočník David Novák. „V posledních deseti minutách jsme ještě krapet polevili a domácí snížili na 2:3, ale i když s vypětím sil, tak jsme si přece výhru pohlídali,“ byl rád Červinka.

„Jsme určitě spokojeni. Tři body jsme si zasloužili, hlavně za zlepšenou hru ve druhém poločase. Jsou to cenné tři body z venku,“ doplnil lysecký vedoucí mužstva.

Branky: 38. a 65. D. Novák, 47. Poborský. Rozhodčí: Kudrna. ŽK: 0:1. Poločas: 1:1. Diváci: 30. Lysá: Zahrádka – Šlingr (46. Pavliš), L. Novák, Pára, Gregar – Jelínek, Zítka, Poborský, Morávek (67. Bäumelt) – D. Novák, Šubrt (46. Kříž).