Litol – Přední Kopanina 1:0

První poločas toho moc z fotbalové krásy nenabídl, žádná vážnější šance se nevyskytla ani na jedné straně, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu.

Po přestávce utkání pokračovalo ve stejném trendu, jen zřídka se velmi pasivní hosté pokoušeli o brejky. A když už jim málem nějaký vyšel, střelu zblokovala domácí obrana.

Postupem času Litoli přibývaly šance, hlavně tedy ze standardních situací, jenže několik rohů ani trestných kopů se neujalo. Až deset minut před závěrečným hvizdem dostal kanonýr Stanislav Ježek křížný balón a z šestnáctky rozvlnil síť. Rozhodl tak o třech bodech, které zůstaly v Litoli.

Po utkání ale nebyl s výkonem hráčů moc spokojen trenér domácích Pavel Jareš. „Dnes nejsem moc spokojen s hrou, ale důležité jsou pro nás tři body po tom debaklu v minulém kole,“ shrnul Jareš.

Branka: 79. Ježek. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 4:4. Diváci: 220. Poločas: 0:0. Litol: Rathouský – Helmich, Petrouš, Bodlák (75. Urban), Jareš – Mbah (89. Šemberk), Bohdan, Novotný, Černý – Ježek, Sosnovský (63. Šusta).