Koloveč – Litol 2:0

Byli to domácí, kdo aktivněji vstoupili do utkání. Jenže když už se hosté začali rozehrávat, sudí odpískal trestný kop a ten změnil úplně vše. Gólman Rathouský tedy balon vyrazil, ale čárový rozhodčí signalizoval, že se tak stalo až za brankovou čarou, a tak šli domácí do vedení.

„Byla to hodně sporná branka, která nás bohužel zabrzdila,“ smutnil kouč Litole Pavel Jireš.

Po zápase sice přiznal, že domácí měli během utkání více ze hry, ale na druhou stranu věděl, že dvě ložené šance jeho svěřenci neproměnili. „Při troše štěstí jsme mohli bod udolat,“ byl si jistý litolský lodivod.

A měl pravdu. V prvním poločase spálil tutovku Světlý, když ze dvanácti metrů trefil stojícího hráče v bráně. A ve druhé půli pak střídající Sosnovský zahodil další loženku. „Prováhal střelu. Je to škoda. Doma teď budeme muset vyhrát, abychom se odpoutali do spodku tabulky,“ dokončil Jireš komentář k utkání.

Branky: 9. Došek, 66. Kořínek. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 0:1. Poločas: 1:0. Diváků: 380. Litol: Rathouský – Helmich, Petrouš, Ježek, Vorasický – Mlčkovský, Novotný (46. Bodlák), Jareš, Bohdan (75. Sosnovský), Světlý (75. Říha) – Cáska.