Zápy – Litol 1:1

A to dokonce hrál celou druhou půli v početní převaze. Litolský Helmich totiž na konci prvního poločasu po druhé žluté kartě musel povinně opustit trávník.

Domácí však vyjma jedné střely, kterou Rathouský pohotově vytěsnil, nevymysleli na hřišti nic moc. Hrálo se sice v jejich režii, Litol se stáhla do obrany, ale domácí z toho nevytěžili vůbec nic.

Pojďme ale od začátku. V úvodu duelu se totiž dělo to nejdůležitější.

V šesté minutě litolský Bohdan přízemní střelou překvapil domácího gólmana a otevřel skóre utkání. Pak ale hosté propadli po rohovém kopu a ze zadní tyče srovnával Šulc. Třiadvacátá minuta nakonec určila i konečný výsledek.

Litolský Světlý chvíli na to trestným kopem už jen orazítkoval břevno a Zápy se v podobně nadějné situaci neocitly.

„Díky hráčům, že v deseti lidech dokázali pak ve druhé půli domácí ofenzivě čelit a remízu ubránili,“ vzkázal litolský kouč Pavel Jareš.

Branky: 23. Šulc – 6. Bohdan. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (43. Helmich). Diváci: 150. Poločas: 1:1.
Litol: Rathouský – Helmich, Petrouš, Jareš, Mlčkovský – Cáska, Urban, Ezeala, Světlý – Bohdan, Ježek.