Čelákovice – Polepy 1:3

Z šesti utkání tak zatím na jaře získali pouhé tři body. Nedaří se jim. To se potvrdilo i ve 22. kole, kdy na domácím hřišti nestačili na celek Polep.

Hned v úvodu zápasu měl tedy šanci domácí Dalekorej, ale trefil jen tyč a na nic víc se domácíuž skoronezmohli. Až v samotném závěru, pár vteřin před konečným hvizdem sudího se po rohovém kopu prosadil Jelínek. To už ale Čelákovičtí prohrávali 0:3, takže jedna trefa nic neřešila.

„První poločas byl ještě docela vyrovnaný, ale naše hra neměla nic. Chybělo jí všechno. Byl to slabý výkon,“ přiznal sekretář Čelákovic Milan Šikl.

Branky: 88. Jelínek – 62. Křelina, 67. Suchánek z PK, 72. Hrabal. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 2:2. Poločas: 0:0. Diváků: 120. Čelákovice: Janáček – Janda, Homola, Veselý, Havlát (27. Koch) – Poběrešský (78. Nový), Skuhravý (60. Prokeš), Jelínek, Pártl – Dalekorej, Dušek.