Union Čelákovice – Slavoj Vyšehrad 0:1

Vstup do utkání si Čelákovičtí za rámeček určitě nedají. Domácí gólman musel likvidovat hned několik hodně nadějných pokusů hostů a dařilo se mu. Svůj tým držel pořád ve hře, i když se jeho spoluhráčům v poli zrovna nedařilo.

Ve třicáté druhé ale nakonec sklapla klec, když z patnácti metrů vystřelil Slezák. Na jeho pokus už byl jinak vynikající Janáček krátký – 0:1.

Ve druhé půli se hra vyrovnala a zapotil se i gólman hostů. Čelákovičtí proti němu vyslali hned několik povedených střel. Třeba v šedesáté první se dostal do úniku Pobeřešský, který vyšehradského brankáře dokonce prostřelil, ale obránce Vyšehradu Černý dokázal na brankové čáře ještě zachránit situaci a míč odehrál do bezpečí.

Chvíli na to se dobré pozici ocitl také Dušek, ale ten zase situaci překombinoval a místo střely přihrál. Sečteno podtrženo, branku domácí nevstřelili. Vyšehrad si tak z Čelákovic odvezl vítězství.

Branka: 32. Slezák. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 1:1. Poločas: 0:1. Diváků: 210. Čelákovice: Janáček – Janda, Homola, Veselý (46. Koch), Havlát – Poběrešský, (66. Kraus), Skuhravý, Jelínek, Nový – Dalekorej, Dušek.