Sadská – Radonice 0:0

Zahazování i těch nejvyloženějších šancí včetně penalty, i tak by se dal shrnout tento duel ze strany Sadské, kteráv dalším kole I.B třídyspoustu šancí neproměnila.

První půle byla ještě vyrovnaná, ale v té druhé domácí borci už naprosto dominovali. Nebyli však schopni vstřelit kýženou a rozhodující branku. Největší šanci na to měl v 60. minutě Nedbal, ale penaltu nařízenou po faulu na Kalinu poslal jen do břevna.

„Hosté k nám dnes přijeli pouze bránit a hrát na brejky. První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách, ale ve druhém jsme soupeře pustili snad jen dvakrát na vlastní polovinu. Hrálo se na jednu bránu a myslím, že náš brankář neměl snad ani jeden zákrok za druhou půli,“ shrnul dění v zápase asistent trenéra Sadské Václav Jindra. „To nám ale nebylo platné, když se nám nezadařilo v koncovce,“ dodal.

Rozhodčí: Janouš. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Sadská: Šaroch – Kříž, Jirásek, Rozsypal, Štácha – Král (77. Hrdlička), Nedbal, Kalina, Melíšek – Plot, Remsa (60. Jindra).

Tomáš Kubánek