Polaban – Mnichovo Hradiště 3:1

Fotbalisté Polabanu zvládli veledůležité utkání na svém trávníku proti poslednímu Mnichovu Hradišti, na který měli náskok pěti bodů. Utkání se rozhodlo v první půli, kdy domácí vsítili dvě branky a hned na začátku druhé půle, kdy třetí branku vstřelil Mareš. Nutno ale podotknout, že Mnichovo Hradiště nebylo horším soupeřem. Polaban utkání zvládl díky většímu nasazení a důrazu.

První branku viděli diváci v 18. minutě. Jan Bobek se postavil k trestnému kopu a střelou přes zeď otevřel skóre zápasu .Před koncem poločasu navíc Ryšánek po nedorozumění hostujících beků hlavou přehodil gólmana a Nymburk vedl o přestávce o dva góly. Předtím ještě právě Ryšánek zmařil dvě tutové šance.

Na počátku druhé půle přidal třetí trefu Mareš a bylo rozhodnuto, hosté snižovali až sedm minut před koncem.

Branky: 17. Bobek, 44. Ryšánek, 50. Mareš. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0.
Polaban: Skuhravý – Jareš, Farkaš, Ott, Nedorost – J. Jech, Škarecký (70. Čejka), Bobek, Mareš (78. Říha) – Ryšánek (83. O. Jech), Holý.