Polaban – Úvaly 3:4

Polaban, který by body do tabulky teď potřeboval jako sůl, prohrál na svém trávníku další utkání. Tentokrát nestačil na Úvaly, které ještě deset minut před koncem prohrávaly dvoubrankovým rozdílem a nakonec stejně braly všechny body.

Polaban ale celé utkání rozehrál více než slibně, měl celý zápas pod kontrolou a po půlhodině hry otevřel skóre Mareš, kterého k tomu vybídl parádní přihrávkou Holý. Jenže do přestávky se prosadily i Úvaly a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.

Po přestávce ale začali úřadovat domácí a hlavně jejich forvard Ryšánek. Nejprve byl ve vápně zfaulován a penaltu na něj proměnil Bobek a o pár minut později Ryšánek sám poslal Polaban do vedení o dvě branky. Jenže ani dvougólové vedení domácím nestačilo. Úvaly v poslední desetiminutovce třikrát po chybách nymburských a brejkových situacích skórovaly a odvezly si trochu šťastně všechny body.

Po utkání jen těžko hledal slova trenér domácích Lukáš Vlk, který jakoby ještě stále nemohl uvěřit tomu, jak jeho tým v posledních minutách přišel o vítězství. „K tomuto utkání se těžko hledá řeč, naše chyby se stále opakují a jestli takto budeme pokračovat, budeme dostávat příděly pořád,“ byl si jistý. „Vždyť jsme za pět utkání obdrželi patnáct branek,“ nevěřícně dodal.

Branky: 28. Mareš, 61. Bobek (z PK), 70. Ryšánek. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 1:1.
Polaban: Doležal – Bobek, Ott, Farkaš, Nedorost – Jareš, Holý, Čejka, Čerych – Mareš (82. Jech), Ryšánek (75. Říha).