Milovice – Brandýs/Boleslav B 2:0

Hrstka domácích diváků, která v sobotu dopoledne navštívila milovický trávník, měla na co koukat. Domácí borci totiž po celou dobu diktovali tempo utkání. Když by k tomu proměňovali ještě své šance, byla by to úplná pohádka.

Střelecky se ale domácím nedařilo, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. A to i přesto, že hosté se nezmohli ani na jednu šanci.

„Soupeř neměl žádnou gólovou šanciza celý zápas, takže jsme měli utkání ve svých rukách. Škoda, že jsme nerozhodli už v prvním poločase, kdy jsme měli hodně příležitostí. Mohli jsme být klidnější a nemuseli jsme se trápit až do konce,“ řekl k sobotnímu utkání trenér Milovic Ivan Plecitý.

Jeho tým nakonec svou herní převahu v branky přetavil. Ale jak se říká, až za pět minut dvanáct. První a zároveň vítěznou branku střílel Lukáš Müller až v osmdesáté druhé minutě, a tu pečetící až v devadesáté minutě. I to se ale počítá. A radost je možná ještě větší.

„Vyhráli jsme zaslouženě. Branky jsme dali sice až na poslední chvíli, ale byli jsme trpěliví a vyplatilo se nám to,“ byl rád Plecitý.

Branky: 82. a 90. L. Müller. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 3:9. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Milovice: Fišer – Plecitý, Magada, Palička, Růžička – Novák, Petráš, Vlačiha, Beneš – Galovič, L. Müller (90. P. Müller).