Neratovice – Čelákovice 1:0

Hosté i s Vratislavem Lokvencem v sestavě si nedokázali prakticky vytvořit vážnější šanci a podlehli svému soupeři, který ale nebyl o mnoho lepší, jen se dokázal narozdíl od čelákovických alespoň jednou trefit.

Nepříliš pohledné fotbalové utkání rozhodla jediná branka, která ale naopak stála za to. Po brejkové situaci se odrazil balón a domácí hráč Buldra ho z první napálil z pětadvaceti metrů přímo do šibenice. Tato branka patří do kategorie výstavních. Po zbytek utkání už se moc zajímavých věcí neodehrálo, ani domácí a ani Čelákovice si nedokázali vytvořit žádnou brankovou příležitost a utkání tak zvítězily Neratovice díky jedné povedené střele.

„Bylo to strašné utkání, my jsme se nepopasovali se špatným terénem a hráli jsme hrozně, chyběla nám kombinace, pohyb, naprosto všechno,“ odvětil po utkání trenér hostí Radek Skuhravý.

Branka: 18. Buldra. Rozhodčí: Berka. ŽK: 2:5. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Čelákovice: Janáček – Havlát (46. Poběrežský), Homola, Veselý, Nový – Dušek, Janda, Dalekorej, Jelínek, Urban (55. Prokeš) – Lokvenc (30. Koch).

Tomáš Kubánek